נדל"ן בקפריסין – כל הטיפים

יאיר בושרי בעליה של חברת בי גלובל – B GLOBAL מסביר כי אם אתם מחפשים מקום להשקיע בו את כספכם, אז קפריסין היא מקום מצוין לעשות זאת. זהו אחד היעדים הפופולריים ביותר לתיירים וגם להשקעה.

לא רק הנוף היפה ומזג האוויר הופכים אותה ליעד כל כך אטרקטיבי. המדינה מפתחת את כלכלתה בשנים האחרונות והיא הפכה לאחד המקומות הפופולריים ביותר להשקעה גם בנדל"ן.

קפריסין היא מדינת אי קטנה במזרח הים התיכון. זה היה יעד תיירותי פופולרי כבר שנים רבות וכעת הוא גם הופך להיות מקום פופולרי להשקעה בנדל"ן.

בקפריסין, יאיר בושרי מציין שאתה יכול למצוא סוגים רבים ושונים של נכסים להשקעה. אתה יכול להשקיע בדירות, וילות, בתים, או שטחי משרדים. יש גם המון הזדמנויות למי שמחפש השקעה עם החזר גבוה על השקעתו.

השקעה בנדל"ן היא דרך מצוינת ליצור עושר לאורך זמן וקפריסין מציעה המון הזדמנויות לעשות זאת.

קפריסין היא מקום טוב להשקעה בנדל"ן. יש לה כלכלה יציבה, מסים נמוכים ותעשיית תיירות פורחת.

קפריסין היא אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור משקיעים זרים. כלכלת המדינה יציבה ושיעורי המס שלה הם מהנמוכים באירופה. לקפריסין יש גם את אחת הכלכלות הצומחות ביותר באירופה והיא אמורה להיות יעד התיירות החמישי בפופולרי ביותר עד 2020.

בקפריסין, ישנם סוגים רבים ושונים של נכסים שתוכלו להשקיע בהם. לדוגמה, ישנן וילות על חוף הים עם נוף יפהפה או דירות על החוף עם גישה נוחה למסעדות וחנויות.

באיזה איזור מומלץ לקנות דירה בקפריסין? נציגי B GLOBAL עונים!

בקפריסין ישנם אזורים רבים בהם מומלץ לרכוש דירה. אלה כוללים את צפון ניקוסיה, דרום ניקוסיה, איוס דומטיוס, לרנקה ולימסול.

צפון ניקוסיה היא עיר מודרנית עם הרבה שירותים ויש בה בתי ספר טובים. זה גם קרוב לשדה התעופה. גם האזור סביב שדה התעופה מתפתח כאזור תעשייה. לדרום ניקוסיה יש פיתוחים רבים בצנרת והיא אופציה מצוינת למי שרוצה לגור בעיר שאינה צפופה מדי. ל-Ayios Dometios יש גישה נוחה לים ושפע של שטחים ירוקים בעוד לרנקה מציעה חופים מצוינים עם תשתית טובה וללימסול יש הרבה פיתוחים מודרניים בתהליך.

יאיר בושרי ממשיך ומוסיף כי לקפריסין יש כלכלה חזקה מאוד והיא יעד תיירותי פופולרי. כתוצאה מהמשבר הפיננסי במדינה ופשיטת הרגל של הבנק העממי של קפריסין (Laiki), מחירי הנכסים בקפריסין ירדו עד 50%. המשמעות היא שכיום זה משתלם יותר מתמיד לקנות דירה בקפריסין.

קפריסין היא מדינה קטנה במזרח הים התיכון עם אוכלוסייה של כ-1.2 מיליון תושבים. זהו אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באירופה וישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשקול רכישת דירה בקפריסין.

קפריסין מציעה איכות חיים גבוהה, המתבטאת בדירוג שלה כמדינה השנייה המאושרת בעולם. יש לה גם כלכלה יציבה, שיעורי אבטלה נמוכים ויוקר מחיה סביר. האי מושך משקיעים כבר שנים מכיוון שהוא אחת הכלכלות הצומחות ביותר באירופה במשך עשרות שנים וסביר להניח שהיא תמשיך להיות כזו גם בשנים הבאות.

בנוסף, B-GLOBAL (ביגלובל) מציינת כי קרבתה של קפריסין למדינות אירופיות אחרות כמו יוון, איטליה וישראל הופכת אותה להזדמנות השקעה אטרקטיבית מכיוון שאתה יכול ליהנות מהשווקים הקפריסאיים והאירופיים כאחד.

יש הטבות למשקיעים זרים בקפריסין?

קפריסין הייתה יעד פופולרי למשקיעים זרים במשך שנים רבות. זוהי מדינת איים קטנה במזרח הים התיכון, אך היא עדיין יעד אטרקטיבי למי שמחפש להשקיע בנדל"ן.

קפריסין תמיד הייתה יעד אטרקטיבי עבור משקיעים זרים בשל קרבתה לאירופה ומשטר המס הנוח שלה. בנוסף, קפריסין מציעה מגוון רחב של הזדמנויות השקעה מבחינת סוגי נכסים ומיקומים.

גם משקיעים זרים יכולים ליהנות מהמחירים הנמוכים יחסית של הנכסים כאן, כמו גם מהתמריצים הנדיבים שמציעה הממשלה.

קפריסין היא אחד היעדים הפופולריים ביותר עבור משקיעים זרים.

השקעה בקפריסין לא רק מציעה הזדמנות לקנות נכס במחיר סביר אלא גם מספקת תמריצים והטבות מס למשקיעים זרים. זרים יכולים ליהנות מהנחה של 10% על רכישת נכס בשווי 300,000 אירו ומעלה.

זרים יכולים ליהנות גם מהנחה של 15% על רכישת נכס בשווי 150,000 אירו או פחות.

משקיע זר יכול לרכוש נכס בקפריסין, במינימום של 300,000 אירו. הקונה נדרש להיות בעל עבר פלילי נקי ועליו להיות מסוגל לספק הוכחה ליציבות כלכלית.

שוק הנדל"ן בקפריסין הוא אחד היציבים באירופה. זה היה מווסת היטב במשך שנים רבות והצליח למנוע כל ירידה גדולה.

משקיעים זרים זכאים להטבות מס כאשר הם משקיעים בנדל"ן בקפריסין וזכאים לפטורים מסוימים על מס רווחי הון, מס הכנסה ומס ירושה.

שיתוף:

עוד מהבלוג

השקעות נדל"ן ביוון

חברת בי גלובל (B GLOBAL) מסבירה כי השקעה בנדל"ן ביוון היא הזדמנות מצוינת למי שמחפש לבנות תיק השקעות לטווח ארוך. המדינה עברה מהומה כלכלית בעשור

שליחת הודעה

דילוג לתוכן